Lista aktualności Lista aktualności

Zimowe badanie ruchu rekreacyjnego

Rozpoczyna się zimowy cykl badania prowadzonego przez Universität für Bodenkultur (BOKU), w którym uczestniczy również Nadleśnictwo Kozienice. W dniach 29 stycznia 2017 r. (niedziela) i 02 lutego 2017 r. (czwartek) na ścieżkach dydaktycznych Królewskie Źródła i Śródborze będzie można spotkać ankieterów i podzielić się swoimi wrażeniami z leśnej wycieczki oraz oczekiwaniami związanymi z wyprawą do lasu.

Badanie pozwoli opracować mierniki i narzędzia pomiaru efektywności wykorzystania obiektów turystycznych i rekreacyjnych Lasów Państwowych. Ci z Państwa, którzy w tym czasie nie wybierają się do lasu mogą wypełnić anonimowa ankietę onlineklik.

Weź udział w anonimowej ankiecie online - klik. Zarejestruj trasę wędrówki lub treningu w lesie za pomocą GPS i prześlij na adres las@boku.ac.at lub na Facebookowy profil: LasyTrasy. Trasę zapisz w formacie gpx.

Więcej o samym badaniu mogą Państwo przeczytać w poprzednich artykułach:  klik, klik.

Długoterminowe prognozy pogody „wróżą" utrzymanie się ładnych warunków zimowych do powyższego terminu. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć na leśną wycieczkę i uczestnictwo w badaniu 29 stycznia i 02 lutego . Zachęcamy również do wypełniania anonimowej ankiety online.