Lista aktualności Lista aktualności

Pionkowski Dzień Dziecka

Burmistrz Miasta Pionki Pan Łukasz Miśkiewicz oraz Rada Miasta Pionki serdecznie zapraszają na Pionkowski Dzień Dziecka.

1 czerwca 2024

  • Mistrzowskie Skrzaty Mazowsze 2024 – Turniej piłkarski dla dzieci, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Pionkach w godz. 9:00 – 16:00. Wstęp wolny.
  • Zawody pływackie z okazji dnia dziecka. Dla dzieci będących członkami PTP i MUKS „DELFIN”. Zawody odbędą się na Basenie Miejskim w Pionkach.
  • Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się nad Stawem Górnym w Pionkach. Zbiórka uczestników (do lat 15) wraz z opiekunem w dniu zawodów o godz.9.00 przy Domu Wędkarza

2 czerwca 2024

Zapraszamy w godz. 14:00 – 19:00 nad Staw Górny w Pionkach.

Miejskie instytucje i organizacje zapraszają na warsztaty (m. in. przyrodnicze, pszczelarskie, plastyczne, czytelnicze) oraz konkursy. Dzieci będą miały również okazję żeglować na jachtach klasy Omega. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla dzieci będą również: zjeżdżalnia i plac zabaw Myszka Miki, słodki poczęstunek, drobne upominki, animatorzy, zabawy ruchowe, zabawa fantowa, zawody sportowe.